Sunday, 27 October 2013

eBay goodies

Ahoj,

tak dneska se pochlubím svými nákupy na ebay, co jsem v poslední době uskutečnila :) Musím říct, že je to celkem závislost, a vzhledem k tomu, že je všechno tak výhodný, tak má člověk tendenci nakupovat pořád víc a víc :D no ale oproti cenám v kamenných obchodech se to opravdu nedá srovnat :)

Hi!
   Today I'd like to show you what I bought in last few days on eBay. I think it becomes a strong addiction to me, because it's always such a good deal! :D (actually comparing to prices in shops in Prague, it really is :)


Osobně se mi hrozně líbí tenhle typ kabelky, kde je ten pásek, skrz který se dá provléknout ruka. Tady v ČR jsem takovou kabelku ještě neviděla, jen v Itálii (odtamtud jsem si přivezla lesklou žlutou, ale letní, a bohužel jsem jí pak už nestihla vytáhnout, tak asi až příští léto :P). No a tahle se mi (alespoň na obrázku) hrozně líbí, tak jsem moc zvědavá, jak bude vypadat doopravdy.

Personally I love this kind of bag, where's that strap and you can put your hand through it. I haven't seen any bag like this in Czech yet, just in Italy, where I bought a yellow one for summer, and I fell in love with this one, so I'm really curious, if it's going to look the same as on this picture. Tyto "šátkové kravaty" jsem si objednala rovnou dvě, a to černou a tmavě růžovou. Snad budou dost dlouhé, chtěla bych si je uvázat na styl kravaty kolem krku, když ne, tak holt jenom jako náramek na ruku, ale asi by mě to mrzelo.

I ordered two of these "scarf ties", one black and one hot pink. I hope they'll be long enough, so I can wrap it around my neck like i tie, if not, I will probably use it just like another accessory, but I would be disappointed. 


Kryt na iPad!! Ten už mi dorazil a je perfektní! Za zhruba desetinu ceny, kterou bych za něj dala v kamenném obchodě, no jsem nadšená :))

Cover for my iPad!! I already have this one and it's perfect! Just for as little as 1/10 of the price I would buy it in the store hear, oh how excited I am! :)


Někde jsem viděla dva kryty na iphone, co se jakoby navzájem doplňovaly a ukázala jsem to mému příteli. Byla jsem celkem překvapená z jeho kladné reakce, tak jsem trošku pohledala. Musím říct, že co se tohoto týče, je to všude samý kýč. Pak jsem našla tento, a jelikož přítel je milovník kávy, tak mi to přišlo jako nejlepší kompromis. Možná je ta kresba trochu infantilní, ale jako překvapení to za těch pár dolarů myslím stojí. :)

I saw somewhere cases for an iPhones, which were matching each other and I showed it to my bf. I was quite surprised from his reaction, as he said it was "nice", so I looked for some. I have to say most of them were not very nice. Then I found this one, and, because my bf loves coffee, I thought it could be the right one. Maybe that drawing is a bit childish, but I thought about it as a surprised and I think it's worth that few dollars :)


A to už jsou rukavičky! Tyhle mě zaujaly na první pohled, tak doufám, že přijdou co nejdřív, nejlépe ještě dřív, než přijdou opravdové mrazy! :)

And these are the mittens! It was the love on the first sight, so I hope they'll arrive as soon as possible, at least before it will be real cold! :)


Další obal na iphone, tentokrát trochu retro a s kreslící tabulkou. Originalita se cení, ne? :D

And another iPhone case, a little bit retro - a drawing board. Originality, right?! :D
Stejně tak mě zaujal i tenhle obal a věděla jsem, že ho musim mít :) Myslím, že celkem vystihuje mojí uměleckou povahu ^^ 

As well as I was fascinated with this one and I knew I just had to have it. :) I think it quite matches my creative personality as well ^^

Tyhle a ještě růžové. To jsou poslední úlovky, které vám dneska ukážu. Pokud by někoho z vás zajímal přímo odkaz, určitě ráda poskytnu. Stačí napsat třeba do komentářů. Jinak ceny jsou vždycky v řádech několika dolarů a vybírám tak, aby poštovné bylo vždy zdarma. 

These and another ones in pink. These are the last things I'm gonna show you today. If anyone of you would be interested, I'll be glad to tell you the links for those, in the comments for example. The prices are always just a few dollars and I always choose the ones with free shipping.

A co vy, taky nakupujete na ebay? A co hlavně? :) 

And what about you, do you shop on eBay? And what exactly? :)


No comments:

Post a Comment