Tuesday, 24 September 2013

Wellies and watches / Holinky a hodinky. :)

    Heyy! xx
    Just a brief "New-in" today. So what's new?

    Ahoj!
    Dneska jen velmi rychlý "New-in". Co mám tedy nového? :)


   I'll start with the thing I bought the first, that means the scarf. I bought it in the spring in C&A, in lovely and very trendy color now, which is mint. I love it, but somehow I didn't wear it that much yet, that's why my decision was so quick when I saw watch in the same colour on ebay. For just a few dollars, I finally have a couple of accessories matching together, so I hope I'll wear my scarf more often now. 

    Začnu tím, co jsem měla jako první, to znamená šátek. Koupila jsem si ho už někdy na jaře v C&A, a ačkoliv se mi hrozně líbí a je i v moderní "mint" barvě, zatím jsem ho nijak neunosila. Proto když jsem viděla na ebay hodinky ve stejné barvě (a opravdu ta barva stejná je, ikdyž z obrázků to tak moc nevypadá :)), neváhala jsem ani chvilku a koupila jsem si je. Za těch pár dolarů mám 2 ladící doplňky a doufám, že teď najdu pro šátek pořádné využití. :)


   And those are the meantioned watches. They really work! :D They're from silicone, but what would you expect for a few dollars :) for me it's definitely a good buy and I can't wait to wear them together with that scarf. They're more like sporty, so I'll probably wear them with some thirt and jeans. 
   And not to forget about the wellies! I got them from my grandma the last time we went to visit her, and although I'm not that kind of person who wears them to the city, I think they will come pretty handy when there are floods in Prague again or, when it's just raining for a few days.

   No a tady už jsou ty zmiňované hodinky. Dokonce fungují, a ačkoliv jsou ze silikonu, tak za těch pár dolarů si myslím že fajn investice. Jsou spíš sportovní, takže si je pravděpodobně vezmu co nejdřív k nějakému tričku a džínům. 
   No a abych nezapomněla na holiny: ty jsem dostala od babičky, když jsem u ní byla naposled. Musím říct, že se mi opravdu líbí a přestože nejsem ten typ člověka, kdo by holiny tahal do města, myslím, že až přijdou další povodně, nebo prostě zase jen bude pršet několik dnů v kuse, budou se ještě hodit. :)


What about you, do you wear wellies to the city or not? 
And which are your favourite watches?

2 comments:

  1. Hodinky jsou nádherné! :))
    úplně boží! :3

    ReplyDelete
  2. všechno je to krásný a ty hodinky jsou v pěkné barvě, i šátek :)


    Young, wild and free

    ReplyDelete