Monday, 9 September 2013

New In - autumn post

Hi!
   Today I've got just a little preview of things I bought recently - two cardigans, sleeveless shirt and boots. 

   Dneska jenom malá ochutnávka toho, co jsem si dneska koupila. :) Dva svetříky, košile bez rukávů a podzimní botky.    Grey cardigan, black shirt and creamy cardigan. I've wanted all of those things for quite a long time, so when I had time to go shopping, those were the first things I've been looking for.

   Šedý svetřík, černá košile a béžový svetřík. Všechny tyhle věci jsem si chtěla koupit už delší dobu, takže když jsem se konečně dostala do obchodu, tohle byly první věci, po kterých jsem koukala.   A little bit closer look: I like, that the shirt is not "see-through", as nowadays most of the shirts in the shops are. Good quality for a good price. :)

   Trošku zblízka: Líbí se mi, že košile není průsvitná, tak jak je tomu ve většině současných kolekcí v jiných obchodech. Myslím, že za tu cenu pěkná :)


   Closer look for the pattern. / Bližší pohled na vzorek svetru.


   Detail of the shirt. It looks brighter, than it really is. / Detail košile, na fotce vypadá světlejší, než je.


And the detail of beige/creamy cardigan. / Detail béžového svetru. 


   And the last one - shoes. I didn't want high-heeled ones, so I was glad I found those. There is a liiitle bit of stripy-pattern inside, but that's not important anyway.

   A jako poslední - botky. Nechtěla jsem žádné na podpatku, takže jsem byla šťastná, když jsem objevila tyto. Na fotce je maličko vidět i pruhovaný vzorek uvnitř, ale to beztak není tak důležité. :)


   All the clothes - Tally Weijl

Are you happy that autumn is coming already? :)

2 comments:

  1. i like the sweater a lot. black and white is my go-to for winter

    ReplyDelete
  2. Super si nakúpia :) botky su mega!

    ReplyDelete